Konya Havalimanı

İç Anadolu Bölgesi’nde tarihi bir tura çıkmak isteyenlerin ilk duraklarından biri şüphesiz Konya ilimiz. Tarihi geçmişi ile insanları hayrete düşüren bu aziz şehir Milattan Önce 7000’li yıllardan beri topraklarında pek çok medeniyeti ağırladı. Bu durumun günümüze miras bıraktıklarını keşfetmek isteyen yerli ve yabancı turistler bahar aylarının başlangıcıyla beraber bu bölgeye akın ediyor.


Sizlerde bu yılki tatilinizi bir kültür turu olarak planlıyorsanız ve buram buram huzur kokan Konya şehrini keşfetmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Yılın hemen hemen her dönemi yüzlerce hatta binlerce kişiyi ağırlayan bu özel şehrimizde hemen otelinizi ayarlayın. Sonrasında da şehir turunuz için Konya araç kiralama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarihi Dokuları Size Tahsis Edilen Araçlarla Keşfedin

Özellikle tarih ve mimari sevenlerin akın ettiği Konya, Türkiye’nin diğer kültür şehirlerinden farklı olarak en büyük maneviyat hazzını veren noktalardan biri. Bu nedenle sadece yerli turistler değil yabancı turistlerin de yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Yüz ölçümü olarak da İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük ili kabul edilen Konya’da maalesef şehir içi ulaşım ile her önemli noktayı keşfedemezsiniz. Hele ki ticari taksiler ile boydan boya bir şehri gezmenizin de imkânsız olduğunu bu noktaya eklersek en büyük destekçiniz yine Konya rent a car hizmetleri ile adını duyuran NATES oluyor.

Sizlere sorunsuz hizmet sunan Nates ile Konya Havalimanı’ndan teslim alabileceğiniz araçlar ile şehri uçtan uca gezebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz tatil süresinde son teknoloji, konforlu, tertemiz hazırlanmış ve güler yüzlü personel ile teslim edilen araçlarımız sayesinde artık kültür turunuz bambaşka bir soluk kazanacak.

Konya Kiralık Araç ile Şehir Turu

Birbirinden kıymetli kişilerin yaşadığı ve hala Mevlâna Celalettin Rumi, Nasrettin Hoca gibi isimlerle yaşatılan Konya’da tarihi dokuların muazzamlığına hayran kalacaksınız. Konya araç kiralama servisimizden kiraladığınız araba ile gezilecek yerleri mutlaka bir listeleme yapmalısınız. Keza hepsi birbirinden özel ve güzel pek çok nokta var. Mevlâna Müzesi, Nasrettin Hoca Türbesi, Kubbe-i Hadra, İnce Minareli Medrese, Konya Arkeoloji Müzesi derken öyle birkaç günde bitirilecek gibi değil. En az 4-5 günlük özel bir seyahat ile Osmanlı Dönemine damgasını vuran yapıları inceleyebilir, bol bol fotoğraf çekerek ne kadar zengin topraklarda yaşadığımızı düşünebilirsiniz. Yöresel lezzetlerini de es geçmemek şartıyla kendinize bol kültür depolayacağınız bir şehir Konya.

Konya Havalimanı Araç Kiralama

Şehir merkezine 11 km uzaklıkta bulunan Konya Havalimanı’na ulaştığınız anda sizlere son model araçlarını sunan Konya araç kiralama tatilinizin pürüzsüz geçmesindeki ilk adımlardan biri. Kafilelere bağlı kalmak istemeyen ya da toplu taşıma araçları ile yarım yamalak bir tatil yapmak istemeyenlerin yardımına koşan Nates ile seyahat öncesinde ön görüşme yapablirsiniz.

İster online ortam üzerinden isterseniz de 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ile görüşerek dilediğiniz yere rezervasyonunu yaptığınız aracı getirtebilirsiniz. Üstelik her kişinin bütçesine uyacak Konya ucuz araç kiralama servisimiz sizlere sorunsuz hizmet sunmayı hedefliyor. Güleryüzlü ve anlayışlı personelleri ile şehir turunuzun önemli noktalarında da yardım alabileceğiniz Nates, sizi tarihin en eşsiz noktasında bekliyor.

Konya Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Konya Havalimanı lokasyonunda www.natescarrental.com güvencesiyle sizlerle, Konya Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.natescarrental.com

Blog

Konya Havalimanı
Konya Havalimanı
Konya Havalimanı
Whatsapp Telefon